Sot ndeshja Otrant – Polimle

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot në ora 17.30 në stadiumin e hotel Olimpik, ekipi i qytetit tonë do të presë skuadrën e Polimles, në ndeshjen e tretë të vlefshme për kualifikimin në kategorinë e dytë.

Pas dy fitoreve të arritur në ndeshjet e para poashtu  ndaj Polimles në Murin dhe Çelikut në Ulqin, Otrant- Olimpik pothuajse e ka siguruar kualifikimin për në Ligën e Dytë.

Share.