Sonte në emisionin “Flasim”: Sjellja dhe çrregullimet e sjelljes tek fëmijët

0

Sonte në televizionin Teuta mund të ndiqni emisionin “Flasim” me gazetaren Dafina Teliqi.

Të ftuar në studio janë: Ardita Kovaçi – Psikologe

 Aurora Kurti: Mësimdhënëse

Share.

Comments are closed.