Sonte KB ”Ulqini” përballet me “Llovqen” në Cetinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në xhiron e parë të Super Ligës basketbollistët e Ulqinit sot udhëtojnë për në Cetinë në ndeshjen me skuadrën e “Llovqen”, e cila fillon në orën 19.00. Secila skuadër do të luajë 10 ndeshje , nga një në çdo tre ditë dhe katër skuadrat e para do të kalojnë në play-off. Ndeshjen tjetër Ulqini do ta ketë përballë KB “Mornar” me 21 prill në sallën e gjimnazit “Vëllazërim-Bashkimi”.

Share.