Sonte fillon sezoni i ri i emisionit “Portreti”, protagonist Kryeimami i B.I. te Tivarit Mujdin Milaimi

0

Sonte në orën 20:30 në TV Teuta fillon sezoni i ri i emisionit “Portreti” i udhehequr nga gazetarja Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emisionit është kryeimami i B.I. te Tivarit Mujdin Milaimi.

TV Teuta edhe kete sezon, ne ciklin e ri te emisioneve “Portreti” do te sjell dokumentare te shumta te jetes dhe veprimtarise se personave te cilet kane lene gjurme ne veprimtarite shoqerore, permes profesioneve te ndryshme.

 

Share.