Sonte emsioni “Portreti”: Protagoniste sportistja e njohur nga Shkodra, Arbana Bekteshi (Video)

0

Sonte në orën 21.00 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Arbana Bekteshi është mbajtësja e më shumë titujve për femra në ekipin e “Vllaznisë” në jetëgjatësinë e saj sportive, duke pasur 139 medalje (takime dhe kampionate) të ndryshme në takimet si kombëtare dhe ato ndërkombëtare.

 

 

Share.