Sonte emisioni “Portreti”: Protagoniste Magdalena Gjonoviq (Video)

0

Sonte në ora 20:30 në Televizionin Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagoniste e emisionit është Magdalena Gjonoviq, e cila pësoi fatkeqësi nga tërmet i vitit 1979 dhe nga mosha 16-vjeçare mbeti e “gozhduar” për karrocë.

Fatkeqësi, sfidë me jetën, qëndrueshmëri deri tek një heroinë e vërtetë…

Share.