Sonte emisioni “Portreti”. Protagoniste kryetarja e fondacionit “Fëmijët shqiptar” Liri Berisha (Video)

0

Sonte në TV Teuta me fillim në ora 21.00 mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagoniste e emisionit është kryetarja e fondacionit “Fëmijët shqiptar”, Liri Berisha, mjeke dhe bashkëshorte e ish kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha.

 

Share.