Sonte emisioni “Portreti”. Protagonist studiuesi dhe publicisti Gjokë Dabaj (Video)

0

Sonte në ora 8:30 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i radhës është studiuesi, shkrimtari dhe publicisti, Gjokë Dabaj.

Share.

Comments are closed.