Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist studiuesi dhe arkivisti Angjelin Deda (Video)

0

Sonte në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emisionit është studuiuse dhe arkivisti Angjelin Deda.

Share.

Comments are closed.