Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist pronari i muzeut etnografik në Tuz, Shtjefën Ivezaj (Video)

0

Sonte në orën 20.30 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emisionit është pronari i muzeut etnografik në Tuz dhe fotografi i parë në Malësi, Shjefën Ivezaj.

Share.