Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist Muhamet Nika (video)

0

Sonte në orën 21.00 në TV Teuta mund të ndiqni emision “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i radhës është politikani dhe publicisti Muhamet Nika.

 

Share.

Comments are closed.