Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist mjeku i njohur Dr. Hodo Haxhimolla (Video)

0

Sonte në ora 21.00 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist është mjeku i njohur me famë botëore që jetën dhe vepron në Australi, Dr. Hodo Haxhimolla.

Share.

Comments are closed.