Sonte emisioni “Portreti”. Protagonist Jusuf Lika (video)

0

Sonte në ora 21.00 në televezionin Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emisionit është themeluesi dhe drejtori i shkollës së vetme të muzikës në Ulqin, Jusuf Lika.

 

 

 

Share.

Leave A Reply