Sonte emisioni „Portreti“: Protagonist Ismet Kaleziq (Video)

0

Sonte në ora 20.30 në TV Teuta mund të ndqini emisionin „Portreti“ me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emisionit është Ismet Kaleziq, ish drejtori i kompleksit turistik „Ada e Bunës“, i cili tani jeton dhe vepron në SHBA.

Share.