Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist Ismet Kaleziq (Video)

0

Sonte në ora 20.30 në TV Teuta mund të ndqini emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emisionit është Ismet Kaleziq, ish drejtori i kompleksit turistik “Ada e Bunës”, i cili tani jeton dhe vepron në SHBA.

Share.