Sonte emisioni “Portreti”. Protagonist ish punëtori turistik Osman Leskovac (Video)

0

Sonte në orën 21.00 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i radhës është  mbledhësi i njohur i folklorit ulqinak dhe ish punëtori turistik Osman Leskovac.

 

Share.