Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist Hajredin Kovaçi (VIDEO)

0

Sonte në ora 20:30 në televizionin Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti “me Hatixhe Nelaj, protagonist ish i burgosuri politik, shkrimtari, publicisti dhe aktivisti i denjë i shoqërisë civile Hajredin Kovaçi. Si u arrestua në vitin 1982, ku e vuajti burgun, si u paragjykua nga rrethi… Na ndiqni.

 

Share.