Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist Fehim Avdiu (Video)

0

Sonte në orën 20.30 në TV Teuta mund të ndiqni emsionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emisionit është profesori i lëndëve elektroteknike në pension dhe ish aktivisti politik, Fehim Avdiu.

Share.

Comments are closed.