Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist Besim Naga (Video)

0

Sonte në orën 20.30 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emsionit është kapidani dhe radio-operatori në anije Besim Naga, i cili një kohë të gjatë ishte mërgimtar në Australi.

Share.