Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist ambasadori i Kosovës në Mal të Zi, Skender Durmishi

0

Sonte në orën 21.00 në TV Teuta mund të ndiqini emisionin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emisionit është ambasadori aktual  i Kosovës në Mal të Zi, Skender Durmishi, diplomat, jurist, ish gazetar dhe redaktor.

Share.