Sonte emisioni “Portreti”: Protagonist afaristi turistik dhe instrumentisti, Isak Milla (Video)

0

Sonte në ora 20.30 në TV Teuta mund të ndiqni emisioni “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Protagonist i emisionit është afaristi turistik dhe instrumentisti në grupin “Burimi”, Isak Milla.

Share.