Sonte emisioni “Portreti”: In memoriam Zef Brisku (Video)

0

Sonte në orën 21.00 në TV Teuta mund të ndiqni emisonin “Portreti” me Hatixhe Nelaj.

Ky emision do të shfaqet në vend të “Portretit” të paralajmëruar të znj. Liri Berisha, dhe  i kushtohet kujtimit të të ndjerit Zef Brisku.

Emisioni me  znj. Berisha do të shfaqet javën e ardhshme.

Share.