Sonte emisioni “Flasim”: Zhvillimi i artit dhe kulturës në Ulqin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte në orën 21.00 në Televizionin Teuta mund të ndiqni emisionin “Flasim” me gazetaren Dafina Teliqi.

Të ftuar në studio janë drejtori i Qendrës për Kulturë Astrit Salaj, drejtori i teatrit “Teuta” Munib Abazi, aktori Shefqet Luca, dhe drejoresha e OJQ “Qyteti krijues” Leze Llazari.

Share.