Sonte emisioni „Flasim“ : Të arriturat dhe organizimi i Ditës së Komunës së Ulqinit

0

Sonte në orën 20.30 në TV Teuta mund të ndiqni emisioni „Flasim“ me gazetaren Dafina Teliqi.

Të ftuar në studio janë:

Arian Murati – nënkryetar i Komunës së Ulqinit

Arsllan Hajdinaga – koordinator i organizimit të kremtimit të Ditës së Komunës së Ulqinit

Armend Milla – përfaqsues i Organizatës turistike

 

Share.