Sonte emisioni “Flasim”: Shpalosja e aktiviteteve për festat e fundvitit

0

Sonte në orën 20.30 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Flasim” me gazetaren Dafina Teliqi.

Të ftuar në studio janë Nënkryetari i Komunës së Ulqinit Arian Murati, koordinator i organizimeve, dhe Armend Milla nga Organizata Turistike e Ulqinit.

Share.