Sonte emisioni “Flasim”: “Pasioni për të promovuar Ulqinin përmes fotografisë dhe videos”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte në TV Teuta në orën 20:30 mund të ndiqni emisionin “Flasim” me gazetaren Dafina Teliqi.

Të ftuar në studio :   Faro Nimanbegu , Gëzim Mavriq dhe Muho Uruçi ,të cilët flasin për pasionin e tyre si dhe për mënyrën më të mirë të promovimit të Ulqinit.

Pjesë e emisionit është edhe Ali Zigeli, në një material të realizuar në teren nga gazetaria Albana Kurti Zeçeviq.

Shikim të këndëshëm!

 

Share.