Sonte emisioni “Flasim”: Nxënësit nga Ulqini tradicionalisht organizojnë shkollën e skijimit

0

Sonte në orën 20.30 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Flasim” me gazetaren Dafina Teliqi.

Të ftuar në studio janë Rrok Lulgjuraj dhe Kadri Sinani, instruktorë të liçensuar të skijimit.

 

Share.