Sonte emisioni „Flasim“: Klubi „Vllaznia“ synon përsëri të jetë në majat e futbollit shqiptar

0

Sonte në TV Teuta në orën 20.30 mund të ndiqni emsionin „Flasim“ me gazetaren Dafina Teliqi.

Të ftuar në studio janë trajneri Ernest Gjoka, zv.trajneri Fatjon Tafaj, trajneri i portierëve Alfred Osmani, dhe përgatitësi atletik Gjergji Paloska.

 

Share.