Sonte emisioni “Flasim”: Arritjet sportive në vitin 2017 dhe planet për vitin 2018

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte në ora 20.30 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Flasim”, me gazetaren Dafina Teliqi.

Të ftuar në studio janë: Asllan Llunji, kryetar i Komisionit për sport pranë Komunës së Ulqinit, Fikret Dushku, trajner i klubit të Taekwondo-së Ulqini, Xhemal Kapllanbegu, trajner i Otrant-Olimpik, Kujtim Sukaliq, kryetrajner i KK Ulqini.

 

Share.