Sonte emisioni “Flasim”: Antarët e Trupit koordinues flasin për rrjedhshmërinë e sezonit turistik

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte me fillim në orën 20:30 në TV Teuta mund të ndiqni emisionin “Flasim” me gazetaren Dafina Teliqi.

Të ftuar në studio janë nënkryetarja e Komunës së Ulqinit Hadixhe Gjoni, drejtori i NP “Veprimtaritë komunale” Skender Kaleziq dhe shefi i policisë komunale Saubih Mehmeti.

Share.