Sonte emisioni “Flasim”: Agjërimi dhe llojet e agjërimit

0

Sonte ne TV Teuta në ora 20:30 mund të ndiqni  emisionin “Flasim” me gazetaren Dafina Teliqi.

Për të folur mbi agjërimin dhe llojet e agjerimit të ftuar në studio janë : zv Reisi dr Behlul Kanaqi  dhe Medjen Shaptafi – teolog, imam në Xhaminë e Namazgjahut.

Share.