Sinani: Jemi me ju dje, sot deri në fitore

0

Analisti i mirenjohur nga Maqedonia dhe profesor ne Univerzitetin e Prishtines Arsim Sinani ka pershendetur koalicionin parazgjedhore te formuar ne Komunen e Tuzit, duke ju deshoruar nje fitore te madhe. “Koalicioni gjithëshqiptar për Komunën e Tuzit lajmi më i bukur që e marr sivjet. I uroj shqiptarët në Mal të Zi, ky unitet të reflektojë me një fitore të rëndësishme për perspektivat e malësorëve tanë të kreshtave. Ku ka shqiptar sytë i kemi nga ju dhe presim fitore të madhe. Jemi me ju dje, sot deri në fitore”, shkruan Sinani ne faqen e tij zyrtare.

Share.

Comments are closed.