SHAQIRI KA OFERTE NGA LIVERPOOL

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Liverpooli sipas mediave angleze ka ofruar 10 mije funte ne jave me shume se Interi, dhe me kete oferte 23 vjecari shqiptare, Xherdan Shaqiri do te vendos se a do te kaloje nga Interi ne Liverpool.Besohet se “Reds” kanë ofruar 2 milionë euro për huazimin e Shaqirit deri në fund të stinorit me mundësinë e blerjes gjatë verës duke shtuar edhe 10 milionë euro tjera. Fjala e fundit pritet se shpejti nga Shaqiri.

 

Share.