Sezoni 2017-2018 me fat per KK ” Rei “

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sezoni 2017-18 per Klubin e Karatese ” Rei ” qe nga fillimi ka qene mjaft i sukseshem me pjesmarrje ne gara te ndryshme nga te cilat jane kthyer me cmime te shumta duke arritur qe te shpallen edhe kampione te Malit te Zi ne Kategori te ndryshme. Te ftuar ne emisionin e mengjesit ” Dite e Re ” anetaret e KK ” Rei ” folen reth garave te ketij sezoni dhe planeve per te ardhmen. Trajneri Shilo Kurti deklaroi per TvTeuta qe pritshmerite sa i perket regjistrimeve te reja jane tejkaluar dhe ky fakt e ben te ndihet falenderues . Regjistrimet vazhdojne edhe gjate diteve ne vijim perderisa anetaret aktual po pergaditen per kampionatin ne Podgorice i cili eshte shume afer dhe nga i cili shpresojne qe nuk do te kthehen duarbosh.

Share.