Rexhoviq kalon në Malajzi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Futbollisti nga Ulqinit Argëzon Rexhoviq, do ta vazhdojë karrierën në Malajzi, gjegjësisht në klubin Persatuan i cili garon në kategorinë e dytë të vendit. Rexhoviq në pjesën e parë të sezonit ishte i aktivizuar me Petrovac, për të cilin luajti të gjithë ndeshjet dhe ishte ndër lojtarët kryesor të skuadrës.

Rexhoviq më herët ka luajtur edhe në Gjermani, Austri, Kosovë dhe Laos.

 

Share.