Programi i Ramazanit në TV Teuta- Tema: Sevapi i iftarit dhe sahurit

0

Sonte në TV Teuta, në kuadër të Programit të Ramazanit, në ora 19.30 mund të ndiqni ligjeratën me temë: Sevapi i iftarit dhe sahurit.

Mysafir në studio do të jetë Behlul Kanaqi.

Share.

Leave A Reply