Policia komunale apelon qe te respektohen masat, mbyllen parqet ne Zenelaj dhe te Hollegro

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policija komunale e Komunes se Ulqinit lajmeron qytetaret se nga sot I kane  mbyllur parkun ne Zenelaj dhe parkun te Hollegroja per shkak se situata epidemologjike eshte e perkeqesuar.  “Apelojme tek  qytetaret qe te respektojne masat sepse ne te kunderten, nese qytetaret nuk i respektojne masat do te ndeshkohen me gjoba” tha per Tv Teuta Amir Mehmeti ne emer te sherbimit te Policise komunale Ulqin.

 

Share.