Podgoricë, dy të rinj humbin jetën në aksident

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mbrëmë rreth mesnatës në Podgoricë ka ndodhur një aksidentë i rëndë rrugor si pasojë e të cilit kanë humbur jetën dy të rinj. Sipas njoftimeve të policisë, aksidenti ka ndodhur në rrugën e Nikshiqit , ku një makinë është përmbysur për arsye akoma të panjohura.

Ti rezultat i dëmtimeve të pësuara kanë humbur jetën M.Gj, 22 vjeç dhe M.GJ. 19 vjeç, ndërsa një person tjetër ka pësuar lëndime dhe ndodhet në Qendrën Spitalore të Podgoricës.

Share.