PERURIMI I LIBRIT

0

BallinaShoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club”  të shtunën do të bëjë përurimin e librit “E kaluara e vërtetë e Arqipeshkvisë së Tivarit” të autorit Gjokë Dabaj.

Përurimi do të mbahet në Galerinë e arteve të Qendrës së Kulturës – Ulqin, nesërmbrëma në orën 20.00.

Share.