Përurimi i librit “Shëndetësia në Krajë” e Ganimete Hoxhës

0

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve , Art Club, sonte do të bëjë përurimin e librit “Shëndetësia në Krajë”, të mjekes shumëvjeçare në këtë zonë, Ganimete Hoxha. Përurimi  do të mbahet në Qendrën për Kulturë në Ostros të Krajës, me fillim në ora 19.00.

Share.

Leave A Reply