Pearl Beach: Sonte koncerti i Dino Merlin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte në plazhin pearl Beach në Ulqin do të mbahet koncerti i shumëpritur i këngëtarit të njohur Dino Merlin. Këngëtari boshnjak vjen në Ulqin pas 30 vjetësh dhe për koncertin është trguar një interesim i jashtëzakonshëm.

Organizatorët më herët kanjë njoftuar se në koncert presin rreth 20.000 persona pasi kanë shitur një numër rekord biletash. Merlin performancën e tij do ta filloj në orën 22.00 kurse më herët do të këndojë një tjetër këngëtar i njohur,Xhenan Lonçareviq.

Share.