Parashikimi javor i motit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Parashikimi javor i motit. Pas një fundjave me shira të rrëmbyeshëm, java ka nisur në Ulqin me mot me diell dhe vranësira. Në vijim të javës moti do të vazhdojë të jetë i paqendrueshëm me vranësira dhe shira lokal, alternuar me kthjellime. Temperaturat do të variojnë nga 10 gradë celcius në 19 gradë celcius.

‘Në foto: Pamje e ylberit mbi pjesën e vjetër të qytetit sot në agim.’

Share.