Otrant Olympic mposht Igallon ne minuten e fundit me rezultatin 1-0

0

Me golin e shenuar nga Knezheviq ne minutin e fundit te ndeshjes ,  KF ” Otrant Olympic ” arriti te mposhte KF ” Igallo ” duke shenuar fitoren e  peste radhazi dhe duke ruajtur pozicionin e vendit te trete ne tabele.  Trajneri i KF ” Otrant Olympic ” Millija Savoviq deklaroi per TvTeuta qe beson ne djemte e klubit te cilin e drejton dhe qe per asnje moment nuk ka dyshuar ne to sa i perket ndeshjes se fundit dhe jo vetem . Savoviq nder te tjera shtoi se ky rezultat ia perforcon edhe me shume pozicionimin ne tabele dhe per kete ndihen te lumtur . Djemte e ” Otrant Olympic ” i presin edhe disa ndeshje te rendesishme deri ne perfundim te xhiros , te cilen shpresojne se do ta permbyllin me rezultate pozitive.

Share.

Comments are closed.