Otrant – Olimpik pret Igallon

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nesër do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së 15 të kategorisë së dytë malazeze të futbollit. Skuadra e Otrant- Olimpik do presë ekipin e Igallos , në ndeshjen që do të luhet në ora 13.00  në stadiumin e Olimpik në Plazh të Madh.

Otrant për momentin ndanë majën e klasifikimit me Kom dhe Ibar, me nga 30pikë secili, por Kom ka një ndeshje më pak.

Share.