Otrant – Olimpik fiton ndaj Sllogës së Radoviqit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dje u zhvillua ndeshja e futbollit ndërmjet Otrant- Olimpik dhe Sllogës së Radoviqit , e vleshme për kategorinë e tretë të kampionatit të Malit të Zi. Skuadra e e Otrant fitoi bindshëm me rezultatin 3 me 0, ku të gjithë golat u shënuan në pjesën e dytë të takimit.

Adem Tivari, Blerin Gjinoviq dhe Mehmet Divanoviq me penallti, shuan cdo shpresë të miqve për një surprizë të mundshme në Ulqin. Me këtë fitore Otrant-Olimpik vazhdon të ruajë kryesimin në tabelë me një pikë përpara Arsenalit të Tivatit.

Share.