Otrant – Olimpik fiton bindshëm ndaj Mogrenit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e qytetit tonë Otrant – Olimpik luajti dje kundër Mogrenit të Budvës ndeshjen e rradhës të vlefshme për kategorinë e tretë të Malit të Zi.

Skuadra jonë arriti të fitojë me rezultatin e thellë 5-1.

Fatmir Mollabeqiri kishte ditën e tij dhe arriti të shënojë hat-trick, kurse dy golat tjerë u shënuan nga Adem Tivare dhe Mehmet Divanoviq.

 

Share.