Neser Rrezart Cungu ne finale ITF

0

Sot ne vazhdim te turneut ITF “Podgorica open 2015”,Rrezart Cungu se bashku me partnerin nga Greqia  fituan vendin e pare ne double ndaj kundershtareve polak Ondrei Ctversk dhe Daniel Velek me rezultatin 6:1,6:4.
Ne single,ne gjysem finale fitoi kundershtarin nga  Britania e madhe, Aidan Mchugh me rezultatin 3:6,6:0,6:2.
Neser Rrezarti luan single ne finale kunder lojtarit grek Antonopulos me te cilin fitoi vendin e pare ne double.

rreyarti

Share.