Ne Ulqin filloi sot “Montenegro open”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot ne klubin e tenisit Bellevue ne oren 9:00 kane nisur ndeshjet kualifikuese te turneut nderkombetar Montenegro Open 2016,deri ne 18 vjec.Kualifikimet do te luhen gjate te gjithe weekend-it,kurse turneu kryesor fillon te henen me daten 16 maj. Ne kualifikime per klubin e tenisit do te marrin pjese Genc Selita dhe Nermon Hoxha,qe do te luajne sot gjate dites.

Share.