Ndeshje miqsore në mes FK Besa dhe Otrant-Olimpic

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot në terrenet sportive “Causheviq” u luajt një ndeshje miqsore në mes klubeve KF Besa nga Peja dhe Otrant-Olimpic nga Ulqini.

Ndeshja ishte atraktive për sy me shumë aksione të bukura nga të dyja skuadrat, çka rezultoi me 6 gola të shënuar.

Në përfundim gjithçka përfundoi në barazim 3-3.

Share.