Mediterani i pergatitur me kapacitete te plota

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hoteli Mediteran kete vit hyn me oferte te re sezonale, ku theks te posacem kane ne renovimin e bazenit i cili kete vit do te jete i tipit me te hapur dhe paralajmerojne organizimin e permbajtjeve zbavitese per mysafire dhe vendas.

Udheheqesi i hotelit Novak Bojaniq per Tv Teuta tha se jane te kenaqur me fillimin e sezonit, por qe shpresat me te medha mbeten tek kulmi i sezonit te cilin e presin te pergatitur mire.

Share.